Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dremel |
| Країна виробник | Тайвань |
| Вага | 0.3 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 200.000 мм |
| Довжина | 200.000 |
| Додатково | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження |
| Комплектація | Клейовий пістолет; 3x універсальних високотемпературних клейових стрижня Dremel 11 мм; Інструкція; Картонна коробка. |
| Потужність | 0,100 |
| Батьківщина бренду | США |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 45.000 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 746,24 ₴

