Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Вага | 0.4 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вольтаж акумулятора | 3.6 В |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 240 |
| Додатково | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження |
| Комплектація | Електровикрутка; Зарядний ранок; Набір біт (6 шт.); Адаптер біт; Магнітний тримач біт; Інструкція з експлуатації; Гарантійний талон |
| Макс. ємність акумулятора | 1.3 А·год |
| Особливості | Час заряджання акумулятора: 3-5 год; Кількість акумуляторів: 1; Патрон під біту (1/4'); Режим роботи: Безударний; |
| Батьківщина бренду | Німеччина |
| Ширина | 224 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 109,89 ₴



