Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 2E Tactical |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1.1 кг |
| Колір | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 530 мм |
| Довжина | 240 |
| Додатково | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження |
| Комплектація | Рюкзак — 1 шт. |
| Особливості | Об'єм 45 л; Із системою кріплення Laser Cut; Система Molle; Бічні компресійні ремені для затягування рюкзака з карабінами фастекс; Плечові ремені посилені додатковими стропами та з регулюванням за довжиною; Матеріал поліестер, Кордура. |
| Ширина | 370 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 343,31 ₴









