Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Китай |
| Габарити | |
| Вага | 1.7 кг |
| Висота | 145 мм |
| Довжина | 215 мм |
| Ширина | 135 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додатково | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження |
| Комплектація | Штатив; Пластиковий кейс; Бленда; Склон; Подовжувальна рейка; Нівелір; Ключ із внутрішнім шестигранником; Регулювальний штифт. |
| Особливості | Збільшення 26X |
| Батьківщина бренду | Німеччина |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 658,43 ₴

