Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Малайзія |
| Габарити | |
| Вага | 1.7 кг |
| Висота | 145 мм |
| Довжина | 215 мм |
| Ширина | 135 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додатково | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження |
| Комплектація | Захист об'єктива; Шестигранний ключ; Регулювальний штифт; Отвес; Кейс. |
| Батьківщина бренду | Німеччина |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 712,73 ₴





