Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Китай |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.1 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час зарядки акумулятора, год,хв | 1,5 |
| Діаметр свердління дерева | 35 мм |
| Діаметр свердління металу | 13 мм |
| Додатково | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження |
| Комплектація | Шурупокрут-дриль ударна акумуляторна; Затискач для ременя; Інструкція користувача; Гарантійний талон. |
| Максимальний крутний момент | 50 |
| Макс. ємність акумулятора | 2 А·год |
| Батьківщина бренду | Німеччина |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 239,38 ₴

