Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AEG |
| Країна виробник | Китай |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.2 кг |
| Довжина | 254 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час зарядки акумулятора, год,хв | 40 |
| Додатково | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження |
| Кількість акумуляторів у комплекті | 2 шт |
| Комплектація | Шурупокрут; 2 Акб 12 В Інструкція; Гарантійний талон |
| Макс. ємність акумулятора | 2 А·год |
| Особливості | Конструкція — пістолетна; Призначення: для гіпсокартону; Шуруп для дерева 25-55 (мм); Максимальний крутний момент 3 Нм; Редуктор 1-швидкісний; Кількість швидкостей — 1. |
| Батьківщина бренду | Німеччина |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 849,22 ₴



