Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Китай |
| Максимальна глибина пропілу | 64 мм |
| Додаткові функції | |
| Вага | 3.7 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр диска | 20 мм |
| Глибина пропилу 45 град. | 45 мм |
| Глибина пропилювання 90 град. | 64 мм |
| Додатково | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження. |
| Комплектація | Пила дискова Bosch GKS 140 Professional; Пиляльний диск Eco for wood, 184x2.2/1.4x20 мм, 24 (1 шт.); Ключ із внутрішнім шестигранником; Паралельна напрямна; Інструкція користувача; Гарантійний талон.¶ |
| Максимальний зовнішній діаметр диска | 184 мм |
| Потужність | 1 400 |
| Батьківщина бренду | Німеччина |
Інформація для замовлення
- Ціна: 26 973,30 ₴




