Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mastertool |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Сумка |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.3 кг |
| Висота | 300 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Ширина | 460 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додатково | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження |
| Комплектація | Сумка 1 шт |
| Батьківщина бренду | Україна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 313,76 ₴









