Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 18 кг |
| Напруга | 220 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр диска | 25.4 мм |
| Висота | 480 мм |
| Глибина пропилювання 90 град. | 196 мм |
| Довжина | 290 |
| Додатково | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження |
| Комплектація | Дискова пила; Відрізний круг; Шестигранний ключ; Документація. |
| Потужність | 2,4 |
| Особливості | Здатність витримувати перевантаження навіть при найскладніших застосуваннях; Збільшення вироблення диска на 20 відсотків; Плавний пуск. |
| Батьківщина бренду | Німеччина |
| Колір | Синій |
| Частота обертів холостого ходу | 3800 об/хв |
| Ширина | 90 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 784,72 ₴

