Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Синій |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.4 кг |
| Висота | 442 мм |
| Довжина | 357 мм |
| Ширина | 253 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додатково | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження |
| Комплектація | Ящик для інструменту без приладдя. |
| Особливості | Призначений для максимального вантажу вагою 25 кг; Вдосконалений механізм фіксації; Валіза поєднується з усіма лайтбоксами, до неї підходять різноманітні вставки під інструмент. |
| Батьківщина бренду | Німеччина |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 534 ₴

