Сумка для інструменту CAMO NEO розміром 40 x 22 x 33 см. Виготовлена з нейлону 600 D, що гарантує довговічність сумки. Вона має міцне водонепроникне дно, яке захищає вміст.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NEO |
| Тип | Сумка |
| Матеріал | Нейлон |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 330 мм |
| Довжина | 400 мм |
| Ширина | 220 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додатково | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження |
| Комплектація | Сумка 1 шт |
| Особливості | Ручка; 14 зовнішніх кишень і 8 внутрішніх кишень; Гумова основа дна; Пряжка та карабін для інструментів;¶Дліна робочої частини40 м; Глибина22 см; Максимальна робоча висота 33 см. |
| Батьківщина бренду | Польща |
| Колір | Зелений |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 885,87 ₴









