Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Graphite |
| Країна виробник | Китай |
| Напруга | 18 В |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.65 кг |
| Висота | 90 мм |
| Довжина | 150 мм |
| Ширина | 260 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додатково | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження |
| Комплектація | Батарея 1 шт. |
| Макс. ємність акумулятора | 4.000 А·год |
| Батьківщина бренду | Польща |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 698,73 ₴

