Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tolsen |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Шухляда |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5.1 кг |
| Висота | 295 мм |
| Довжина | 495 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додатково | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження,.. |
| Комплектація | Ящик 1 шт. |
| Особливості | Сталь з товщиною: 0.6 - 0.8 мм; 3 рівня. |
| Колір | Оранжевий з чорним |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 399 ₴

