Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ryobi |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Сумка |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.3 кг |
| Висота | 300 мм |
| Довжина | 560 мм |
| Ширина | 290 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додатково | Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження |
| Комплектація | Сумка для інструменту; Паковання. |
| Батьківщина бренду | Японія |
| Колір | Жовтий з чорним |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 041,77 ₴







