Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ryobi |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Сумка |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2 кг |
| Висота | 360 мм |
| Довжина | 230 мм |
| Ширина | 490 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додатково | Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження |
| Комплектація | Сумка для інструменту; Паковання. |
| Особливості | Кишені: 3 х внутрішніх петлі для зберігання інструменту, 5 х внутрішніх еластичних лямок, 1 х кишеня на блискавці, 3 зовнішні лицьові кишені, що закриваються, 4 х тильних кишені, 1 х бічна кишеня з кожного боку, 1 х. |
| Батьківщина бренду | Японія |
| Колір | Жовтий з чорним |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 325,85 ₴








