Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Karcher |
| Країна виробник | Німеччина |
| Напруга | 18 В |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 0 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додатково | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження |
| Комплектація | Аккумулятор 1шт |
| Макс. ємність акумулятора | 2.5 А·год |
| Особливості | Змінний акумулятор 18 В/2,5 А·год з інноваційною технологією реального часу має вбудований РК-дисплей для зображення рівня заряду батареї. Підходить для використання у всіх пристроях на платформі Kärcher 18 V Battery Power. |
| Батьківщина бренду | Німеччина |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 148,95 ₴


