Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Угорщина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 210 |
| Додатково | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження |
| Комплектація | Свердла 9 шт; зубило 2 шт.; Кейс |
| Максимальний діаметр свердла | 12 мм |
| Особливості | Пікове та плоске зубила завдовжки по 250 мм, Ширина плоского зубила 20 мм, Діаметр: 5 / 6 / 6 / 7 / 7 / 8 / 8 / 8 / 10 / 12 мм, з робочою довжиною 50 / 50 / 100 / 50 / 100 / 100 / 100 мм і загальною — 110 / 110 / 160 / 110 / 110 / 160 / 160 / 160 / 160 / 160 мм |
| Батьківщина бренду | Німеччина |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 270 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 561 ₴

