Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FDB Maschinen |
| Країна виробник | Китай |
| Загальні параметри | |
| Вага | 117 кг |
| Висота | 400 мм |
| Ширина | 430 мм |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 380 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додатково | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження |
| Комплектація | Станок; Гарантійний талон; Інструкція. |
| Потужність | 1 500 |
| Особливості | Оберти шпинделя 500-2000 (об/хв); Регулювання обертів шпинделя: Безступеневе. |
| Батьківщина бренду | Німеччина |
| Колір | Чорний з сірим |
Інформація для замовлення
- Ціна: 56 760 ₴




