Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Stark |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 20 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 470 мм |
| Довжина | 120 |
| Додатково | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження |
| Комплектація | Ручний плиткоріз; Нейлонова сумка; Інструкція по експлуатації; Гарантійний талон. |
| Батьківщина бренду | Німеччина |
| Ширина | 200 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 855 ₴


