Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JET |
| Країна виробник | Тайвань |
| Загальні параметри | |
| Вага | 27 кг |
| Висота | 340 мм |
| Ширина | 290 мм |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 220 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додатково | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження |
| Комплектація | Станок; Гарантійний талон; Інструкція. |
| Потужність | 350 |
| Особливості | Частота обертання шпинделя на холостому ходу 800, 1180, 1700 і 2500 об./хв; Діаметр обертання над опорою 310 мм. |
| Батьківщина бренду | Швейцарія |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 712,03 ₴



