Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.3 кг |
| Висота | 192 мм |
| Довжина | 269 мм |
| Ширина | 65 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр патрона | 6.350 мм |
| Додатково | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження |
| Комплектація | Інструкція по експлуатації; Картонна коробка. |
| Максимальний крутний момент | 16,000 |
| Макс. ємність акумулятора | 0 А·год |
| Потужність | 570,000 |
| Особливості | Тримач для біт, у який можна помістити запасну биту; Зручний фіксатор забезпечує легке встановлення та зняття біти; Компактна та легка конструкція інструмента; Ергономічна ручка |
| Батьківщина бренду | Японія |
| Колір | Синій |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 760 ₴


