Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ryobi |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.67 кг |
| Габарити | |
| Висота | 160 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додатково | Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення |
| Особливості | Кількість променів 3 шт. Лінія 360°, вертикальна лінія та поперечна лінія; Межі самовирівнювання 4; Точність 0,5 мм/м; Калібрування автоматичне |
| Батьківщина бренду | Японія |
| Колір | Чорний з зеленим |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 698,53 ₴




