Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tekhmann |
| Країна виробник | Китай |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 15 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр диска | 30 мм |
| Глибина пропилу 45 град. | 45 мм |
| Глибина пропилювання 90 град. | 75.000 мм |
| Додатково | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження |
| Комплектація | Пила торцювальна; Комплект щіток електродвигунів (2 шт.); Мішок для збирання пилу; Висувна опора (2 шт.); Шестигранний ключ; Затискна струбцина; Пиляльний диск; Посібник з експлуатації. |
| Потужність | 2,400 |
| Напруга | 220 В |
| Батьківщина бренду | Україна |
| Колір | Сріблястий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 878,01 ₴





