Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TOPEX |
| Колір | Чорний |
| Тип | Шухляда |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5.5 кг |
| Висота | 270 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 550 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додатково | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження |
| Особливості | Ящик для інструменту TOPEX розміром 55x20x27 см, маса 5.5 кг, 7-секційний; Виготовлений із міцної листової сталі, яка гарантує високу міцність ящика; Зручні відділення полегшують зберігання інструмента. |
| Батьківщина бренду | Польща |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 150 ₴

