Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MPT |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.3 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вольтаж акумулятора | 4 В |
| Висота | 275 мм |
| Довжина | 245 |
| Додатково | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження |
| Комплектація | Викрутка; USB кабель для зарядки; Насадки для викрутки 25 мм — 30 шт.; Насадки для викрутки 50 мм — 4 шт.; Торцеві насадки — 8 шт.; Тримач для насадок; Свердло — 2 шт.; Пластиковий кейс. |
| Макс. ємність акумулятора | 1.5 А·год |
| Батьківщина бренду | Україна |
| Ширина | 75 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 185,88 ₴

