Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Start Pro |
| Країна виробник | Китай |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 6 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додатково | Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення |
| Комплектація | Тример; 3-зуб'євий ніж; Котушка; Ремінь на одне плече; Інструкція з експлуатації; Гарантійний талон. |
| Потужність | 1,5 |
| Особливості | Діаметр штанги — 26 мм; Плавний пуск; Автоматичне регулювання довжини волосіні; Заливання якоря та статора; Ергономічний дизайн ручок; Низький рівень шуму та вібрацій. |
| Батьківщина бренду | Україна |
| Система запуску | Механічний стартер |
| Товщина волосіні | 1.6 мм |
| Ширина косіння волосінню, мм | 420 |
| Ширина косіння ножем | 255 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 883,95 ₴









