Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Paton |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 16 |
| Висота | 382 мм |
| Довжина | 267 |
| Додатково | Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення |
| Комплектація | Блок автономного охолодження; Перемичка керування; Ніпель швидкознімний (2 шт.); Металевий хомут; Фірмовий гофрокороб PATON; Інструкція користувача; Гарантійний талон. |
| Максимальна потужність (кВт) | 0,270 |
| Напруга | 220 В |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 522 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 599,90 ₴






