Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Paton |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 1.2 кг |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 100 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додатково | Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення |
| Комплектація | Редуктор кисневий PATON БКО-50-4-2ДМ; Інструкція користувача; Гарантійний талон |
| Батьківщина бренду | Україна |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 816 ₴

