Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Paton |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 0.8 кг |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 200 мм |
| Довжина | 120 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додатково | Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення |
| Комплектація | Редуктор пропановий PATON БПО-5-4ДМ; Інструкція користувача; Гарантійний талон |
| Особливості | Редуктор пропановий PATON БПО-5-4ДМ; Інструкція користувача; Гарантійний талон |
| Батьківщина бренду | Україна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 709 ₴

