Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Paton |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 0.78 кг |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 120 мм |
| Довжина | 150 мм |
| Ширина | 130 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додатково | Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення |
| Комплектація | Редуктор PATON АР-40/У-30-4ДМ; Інструкція з експлуатації; Гарантійний талон. |
| Батьківщина бренду | Україна |
| Колір | Жовтий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 994 ₴

