Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Paton |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 0.9 кг |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 170 мм |
| Довжина | 120 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додатково | Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення |
| Комплектація | Редуктор PATON АР-40/У-30-2ДМ (з ротаметром); Інструкція користувача; Гарантійний талон. |
| Особливості | Підвищена зносостійкість і надійність; Підвищена точність підтримки заданого тиску (витрата); Мале підвищення тиску у разі припинення відбирання газу. |
| Батьківщина бренду | Україна |
| Колір | Жовтий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 279 ₴

