Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Paton |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 0.5 кг |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 130 мм |
| Довжина | 85 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додатково | Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення |
| Комплектація | Редуктор пропановий PATON БПО-5ДМ; Інструкція користувача; Гарантійний талон. |
| Особливості | Забезпечує високу точність і ефективність подавання газу; Корпус і штуцери виготовлені з латуні; Має підвищену стійкість до замерзання |
| Батьківщина бренду | Україна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 073 ₴

