Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forte |
| Країна виробник | Китай |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.7 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр свердління бетону | 14 мм |
| Діаметр свердління дерева | 35 мм |
| Додатково | Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення |
| Комплектація | Дриль; Бічна ручка; Обмежувач глибини; Ключ до патрона; Картонне паковання; Інструкція з експлуатації; Гарантійний талон. |
| Макс. частота обертання шпинделя | 3000 об/хв |
| Потужність | 0,85 |
| Напруга | 220 В |
| Особливості | Макс. діаметр свердління сталі — 12 мм; Діаметр патрона — 13 мм; Збільшені вентиляційні отвори для надійнішого захисту двигуна; Дриль працює у двох режимах: свердління та свердління з ударом. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 751,12 ₴

