Електронагрівальна керамічна панель Stinex 350/220 (S) biege зроблена в спокійному бежевому кольорі та має акуратну квадратну форму. До переваг моделі можна сміливо віднести ціну та мале споживання електроенергії.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stinex |
| Країна виробник | Україна |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 9.5 кг |
| Висота | 600 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 12.000 |
| Додатково | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження |
| Комплектація | Паковання гофрокартону; Кріплення для монтажу; Інструкція з експлуатації та гарантійне свідчення. |
| Напруга | 220 В |
| Особливості | Право під'єднання за допомогою клемної колодки; Мережевий шнур йде в комплектації, але може бути не під'єднаний до нагрівача, залежно від використаного паковання. |
| Батьківщина бренду | Україна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 089 ₴




