Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Країна виробник | Китай |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 8.3 кг |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм паливного бака | 1.2 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додатково | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження |
| Потужність двигуна | 6.1 л.с. |
| Батьківщина бренду | Німеччина |
| Система запуску | Механічний стартер |
| Товщина волосіні | 2.4 мм |
| Колір | Чорний з зеленим |
| Ширина косіння волосінню, мм | 415 |
| Ширина косіння ножем | 255 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 473 ₴









