Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр свердління дерева | 25 мм |
| Діаметр свердління металу | 10 мм |
| Додатково | Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення |
| Комплектація | Дриль ударний; Інструкція з експлуатації; Гарантійний талон |
| Максимальний діаметр свердла | 0 мм |
| Потужність | 1,05 |
| Особливості | Клас захисту-II;Степінь захисту — IP20; Рівнінь звукового тиску — LpA = 90 дБ (А), К = ± 5 дБ (А); Рівнінь звукової потужності — LwA = 101 дБ (А), К = ± 5 дБ (А); Рівнінь вібрації м/с2 4,84 м/с2, К = ± 1,5 м/с2 |
| Батьківщина бренду | Україна |
| Колір | Зелений |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 585,17 ₴









