
Ніж для бензинових мотокос MS 3300 B, 4300 solo by AL-KO (112906)
304,50 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 450 ₴
- В наявності
- Код: 000188154
+380 (93) 471-19-19
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AL-KO |
| Тип | Ніж |
| Загальні | |
| Вага | 0.3 кг |
| Висота | 10 мм |
| Довжина | 280 мм |
| Ширина | 260 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додатково | Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження |
| Комплектація | Ніж — 1 шт. |
| Особливості | Ніж для мотокоси AL-KO MS 3300 B, 4300; 3-пелюстковий; Підходить для бензинових мотокіс solo by AL-KO; Ширина скошування ножем 25 см. |
| Батьківщина бренду | Німеччина |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 304,50 ₴
