
Кейс для КШМ акумуляторний Vitals Professional ALs 18125 BS SmartLine+
377,52 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 450 ₴
- В наявності
- Код: 000184488
+380 (93) 471-19-19
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vitals |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 273 мм |
| Довжина | 420 мм |
| Ширина | 133 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додатково | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження |
| Комплектація | Кейс — 1 шт. |
| Особливості | Забезпечують захист інструмента від ударів, пилу та вологи; Кейси мають спеціальні відсіки та фіксатори, які дають змогу надійно закріпити інструмент і його компоненти, запобігаючи їхньому переміщенню під час перевезення; Зручна ручка. |
| Батьківщина бренду | Україна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 377,52 ₴




