Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Кентавр |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3.3 |
| Висота | 1118 мм |
| Довжина | 904 |
| Додатково | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження. |
| Комплектація | Драбина 1 шт. |
| Особливості | Висота ступенів 235 мм |
| Батьківщина бренду | Україна |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 474 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 192 ₴







