Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Teploceramic |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 12 кг |
| Потужність | 400 Вт |
| Колір | Білий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 600 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 17 |
| Додатково | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження |
| Комплектація | Сушарка для рушників; Настінні кріплення; Шнур із вилкою; Інструкція; Гарантійний талон. |
| Напруга | 220 В |
| Особливості | Матеріал корпусу неіржавка сталь; Конвекція 15%. |
| Батьківщина бренду | Україна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 388 ₴



