Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Teploceramic |
| Країна виробник | Україна |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.74 кг |
| Висота | 218 мм |
| Ширина | 53 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 340 |
| Додатково | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження |
| Комплектація | Ніжки для підлогового встановлення |
| Особливості | Висота від підлоги до панелі: 91 мм; Сумісність: Для всіх конвекторів Teploceramic серій TCM/Ardesto серій HCP |
| Батьківщина бренду | Україна |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 373 ₴


