Роботу кожного майстра для дерева доповнюють наявні в нього інструменти. І торцювальна пила займає не останнє місце в арсеналі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 13.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр диска | 30 мм |
| Глибина пропилу 45 град. | 48 мм |
| Глибина пропилювання 90 град. | 70 мм |
| Додатково | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження |
| Комплектація | Пила торцювальна; Ключ із внутрішнім шестигранником; Пиляльний диск 216x30 мм; Паковання. |
| Потужність | 1,4 |
| Напруга | 220 В |
| Особливості | Вага машини тільки 13,5 кг для зручності у використанні; Можливість різання по горизонталі на 270 мм для стандартних варіантів застосування; Рівень шуму: 93 дБ; Тип двигуна: щітковий. |
| Батьківщина бренду | Німеччина |
| Кут повороту притискної планки | 47 град |
| Колір | Синій |
| Частота обертів холостого ходу | 5500 об/хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 306,87 ₴


