Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ryobi |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 160 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.6 |
| Висота | 260 мм |
| Додатково | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження |
| Комплектація | Ліхтар; Інструкція з експлуатації; Гарантійний талон; Паковання. |
| Напруга | 18 В |
| Особливості | Потужність світлового потоку 400 лм; Час роботи 30 год (за 200 лм); Постачається без акумулятора та зарядного пристрою; Гнучка штанга/40 см. |
| Батьківщина бренду | Великобританія |
| Ширина | 80 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 698,73 ₴







