Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vitals |
| Країна виробник | Китай |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5.2 кг |
| Висота | 495 мм |
| Ширина | 365 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 365 |
| Додатково | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження |
| Комплектація | Пилосос; Паковання; Гарантійний талон; Інструкція; |
| Особливості | функція вологого прибирання; покращена щітка для прибирання; система зберігання аксесуарів; шланг завдовжки 2,5 метра; мережевий кабель завдовжки 3,5 метра; функція видування; HEPA-фільтр; міцний пластиковий корпус (АБС-пластик). |
| Батьківщина бренду | Україна |
| Колір | Червоний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 089,49 ₴









