Бетонозмішувач Кентавр БМ-140Е зарекомендувала себе як надійне та потужне обладнання. Обладнаний електродвигуном із потужним показником 550 Вт, який забезпечить Вас 128 літрами якісного розчину.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Кентавр |
| Країна виробник | Китай |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 45 кг |
| Висота | 770 мм |
| Довжина | 690 мм |
| Ширина | 470 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додатково | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження |
| Комплектація | Бетонозмішувач; Інструкція користувача; Гарантійний талон. |
| Потужність | 550 |
| Напруга | 220 В |
| Особливості | Мідна обмотка двигуна |
| Батьківщина бренду | Україна |
| Частота тока | 50 Гц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 175 ₴









