Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Vitals |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 10 кг |
| Висота | 420 мм |
| Довжина | 375 мм |
| Ширина | 295 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додатково | Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення. |
| Кількість фаз | 1 |
| Комплектація | Портативна акумуляторна станція; Інструкція користувача; Гарантійний талон |
| Потужність | 1 200 |
| Батьківщина бренду | Україна |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 27 001,70 ₴









