Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 2E |
| Країна виробник | Китай |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 8.2 кг |
| Висота | 88 мм |
| Довжина | 438 мм |
| Ширина | 308 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додатково | Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення |
| Кількість фаз | 1 |
| Комплектація | Джерело безперебійного живлення; Інструкція з експлуатації; Гарантійний талон. |
| Потужність | 480 |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 028,50 ₴



