
Лінійно-інтерактивне ДБЖ 2E RE1500, 1500VA/900W, RM 3U, LCD, USB, 3xSchuko (2E-RE1500)
7 448,74 ₴
- В наявності
- Код: 000213234
+380 (93) 471-19-19
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 2E |
| Країна виробник | Китай |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 13.3 кг |
| Висота | 132 мм |
| Довжина | 438 мм |
| Ширина | 308 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додатково | Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення |
| Комплектація | Джерело безперебійного живлення; Інструкція з експлуатації; Гарантійний талон. |
| Потужність | 900 |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 448,74 ₴


