Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр патрона | 10 мм |
| Діаметр свердління дерева | 28 мм |
| Діаметр свердління металу | 18 мм |
| Додатково | Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення |
| Кількість акумуляторів у комплекті | 1 шт |
| Комплектація | Шурупокрут Procraft PA20Li; Акумулятор 1 шт. — 2 А·год; Зарядний пристрій — штекер; Кейс; Інструкція користувача; Гарантійний талон. |
| Максимальний крутний момент | 50 |
| Особливості | Із захистом двигуна; з підсвіткою робочої зони; Захист від перегрівання; Знімний патрон; Плавне регулювання швидкості; Реверс; Регулювання крутного моменту |
| Батьківщина бренду | Німеччина |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 688,17 ₴


